Детската градина - подкрепяща образователна среда за усвояване на добродетели в предучилищна възраст!
Децата от Първа група група "Плодчета" изработиха "Дърво на приятелството", с цел формиране на положително отношение към приятелството като добродетел, насърчаване на чувството им за принадлежност към групата, желание за участие в съвместна творческа работа. Общата дейност създаде условия за радостно общуване, доверие и взаимна подкрепа между децата.